LotusHR

10 Yıllık tebrübemizle

Hizmetlerinin odağında “İnsan Kaynakları” olan LotusHR Danışmanlık; yerli ve yabancı iş ortaklarının, insan kaynakları  ve uluslararası operasyonları ile ilgili ihtiyaçlarına, alanında 11 yıllık tecrübesi ve uluslararası ekibiyle çözümler sunan bir insan kaynakları danışmanlık şirketidir. Merkez ofisi Balıkesir’de bulunan Lotus HR Danışmanlık, İskandinav ülkeleri başta olmak üzere Almanya ve birçok Avrupa ülkesindeki güçlü ağı ile hizmet vermektedir.

0 +
Yönetici
0 +
Toplu İşe Alım
0 +
Ik Görüşmeleri
0 +
Değerlendirmeler

Misyonumuz

Misyon

LotusHR; güçlü global ağıyla hem Türkiye’deki hem de yurtdışındaki kurum ve şirketlere, en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli kendini yenilemekte ve her gün veri tabanını daha çok güçlendirmektedir.
İş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu, “yetenek ve yetkinlik ile doğru pozisyonun eşleştirilebilmesi” için kalite standartları ve kurumsal davranış kurallarına uygun çalışma prensiplerimizle profesyonel çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz

Vizyon

LotusHR olarak vizyonumuz ulusal ve uluslararası bazda kendisini her gün geliştiren ve yenileyen dinamik ekibimiz ile birlikte Türkiye’de ve global çapta önde gelen insan kaynakları şirketleri arasında yer almaktır.

Neden LotusHR'ı Seçmeliyim ?

Avantajlarımız

Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla firmanızın ihtiyaçlarına yönelik en uygun nitelikteki adayın, en hızlı şekilde işe başlamasına destek olarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. 

 
Başarılı
Projeler

İnsan Odaklı

Biz çalışanlarımızla en iyi şekilde ilgileniyoruz ki onlar işlerini çok daha iyi şekilde yapabilsin.

Uzman

Öğrenmeyi asla bırakmıyoruz ve uzmanlığımızı her gün geliştiriyoruz.

Mükemmellik

Size en yüksek desteği sunarak hizmet mükemmelliği sağlıyoruz.

Yenilikçi

Alanında uzman ekibimiz ile yenilikçiyiz ve hizmetlerimizi her zaman geliştiriyoruz.

Güven

İşinizi korumak ve büyütmek için daima güvenle çalışıyoruz.

Destek

İhtiyaç duyulan her an adaylarımızın ve müşterilerimizin yanındayız.